כללי
מפרט טכני
שאלות נפוצות
קבצים להורדה

Opera

דרגר היא חברה בינלאומית מובילה בתחומי טכנולוגיה רפואית ובטיחות. נוסדה בשנת 1889 בלובק, גרמניה, גדלה והפכה לארגון ברחבי העולם, ההצלחתה לטווח הארוך מבוססת על תרבות ארגונית ערכית המבוססת על שיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות שלה, חדשנות ואיכות יוצאת דופן.
"טכנולוגיה לחיים" היא העיקרון המנחה של דרגר. בכל מקום שהם פרוסים - מסגרות קליניות, שירותי תעשייה, כרייה או מצב חירום - מוצרי דרגר להגן, לתמוך ולהציל חיים.

יחידות אספקה ​​רפואיות ארגונומיות מפחיתות את זמן העבודה ועלות חדר ניתוח. הפתרונות הגמישים המוצעים על ידי דרגר מאפשרים התאמה של תצורות ההפעלה, מה שהופך את החלל לפרקטי, גמיש, נח ובטוח לצוות הרפואי במקביל לעיצוב אסטטי.

Opera פונקציה, היגיינה ותאורה בהרמוניה.

שילוב הפונקציונליות של יחידות אספקת התקרה עם קונספט תאורה מקיף - שתוכנן במיוחד כדי לעמוד בדרישות העבודה המשתנות בחדר הניתוח. עובדת יחד עם מערכת זרימת אוויר התקרה הקיימת ויוצרת זרימה למינרית שתעזור להבטיח עמידה בתקנים המחמירים ביותר של היגיינה בחדר הניתוח.

  • מאפשר גם נשיאת משקלים כבדים
  • מיקסום תאורה בחדר ניתוח
  • זרימה למינארית
  • עיצוב יחודי ואסטטי
  • מצופה בחומר דוחה אבק וקל לניקוי
  • קונפיגורציה פתוחה הנותנת פתרון לכל אפליקציה
שילוב הפונקציונליות של יחידות אספקת התקרה עם קונספט תאורה מקיף - שתוכנן במיוחד כדי לעמוד בדרישות העבודה המשתנות בחדר הניתוח
icon
שאלה:
מה מטרת המנשאים?
תשובה:
מטרת המנשאים יצירת חלל בטוח ונח לעבודה לצוות הרפואי
icon
שאלה:
האם ניתן להרים ציוד כבד מאוד?
תשובה:
יש מנשאים לכל מגוון המשקלים ניתן אף להרים מגדל אנדוסקופי
icon
שאלה:
מה החשיבות של זרימה למינרית ?
תשובה:
זרימה למינרית עוזרת לשמור על חדר נקי מחיידקים, מערבולת האויר שנוצרת הינה מחסום אולטימטיבי מפני כניסה של אויר פחות נקי לאזור העבודה.
icon
שאלה:
כיצד אדע מהו המנשא המתאים ?
תשובה:
הרכבת מנשאים נעשית בהתאם לצרכים, מומלץ ליצור עימנו קשר ואנו נשמח לסייע בתכנון
back-btn