כללי
מפרט טכני
שאלות נפוצות
קבצים להורדה

ביגוד מגן מנדף כנגד כימיקלים Sawyer tower Polyaster

ביגוד מגן מנדף, לשימוש חוזר בחשיפה לכימיקלים על פי הרשימה באתר היצרן,

המוצר מיועד לשימוש בסביבת עבודה של חומרים כימיים וסיכונים מכאניים.

המוצר משמש כבגד עבודה.

המוצר בעל תקן – NFPA  1992, AATCC 124-1978 Part III B, ASTM F1868 Part C, ASTM D 5733, ASTM D 2582, ASTM D751, FTM 191-5526, ASTM F903-90 procedure C.

  • הביגוד עשוי מבד נושם ונוח.
  • משקל הבד נמוך ביותר ולא מעיק על העובד
  • תפרים גם הם עמידים לחום וכימיקלים על פי התקן.
  • נוח ללבישה למשך משמרת עבודה שלמה ללא עלית חום הגוף.
  • ההגנה של הבד היא מובנית והבגד הבנוי בשלוש שכבות מספקים לו אורך חיים של שנים רבות ורמת מיגון זהה גם לאחר אין ספור כביסות.
  • מבנה הבד מאפשר הגנה כנגד התז של כימיקלים.

ביגוד מגן מנדף, לשימוש חוזר בחשיפה לכימיקלים ...

icon
שאלה:
לאילו יישומים הבגד מתאים?
תשובה:
הבגד מתאים לעבודה בסביבת כימיקלים, ניבדק כנגד 70 סוגים שונים, הוא משמש כבגד עבודה בעל עמידות כימית גבוהה, עמידות מכאנית גבוהה, כל זאת לשימוש חוזר לטווח ארוך. אילו דגמים קיימים? ביגוד זה קיים בשני דגמים, האחד סרבל, השני מכנס אוברול ומעיל, כמו כן ניתן להצמ
icon
שאלה:
האם העובד נדרש לבגדי עבדוה מתחת לביגוד זה?
תשובה:
היות ואחת התכונות העיקריות של הבגד היא היכולת לנידוף מתוכו, הרי שרצוי שהעובד לא ילבש כל בגד, מלבד תחתון וגופיה, מתחת, זאת על מנת לאפשר לבגד לבצע את פעולת הנידוף של הזיעה והחום אל מחוץ לבגד.
icon
שאלה:
איך מכבסים את הבגד ?
תשובה:
היות והבגד סביר שיהיה מכוסה בחומרים שונים, יש לכבסו במכונה ללא כל בגד אחר, הכביסה היא רגילה, כלומר אבקה או נוזל, בחום של 65 מעלות צלזיוס.
icon
שאלה:
האם הבגד עמיד לאדים?
תשובה:
התקן לפיו נבדק הבגד הוא תקן לטיפול בשפך, אך הבגד יכול לעמוד כנגד לחצי אדים של שפכים שונים, לא כנגד לחצים גבוהים. הבגד כעיקרון איננו אטום לגז, כך שאיננו מיועד לעבודה כמיגון בעת ביצוע עבודות בסביבת גזים רעילים.
icon
שאלה:
איך מכבסים את הבגד והאם הבגד מאבד מתכונותיו במהלך השימוש ולאחר מספר כביסות?
תשובה:
היות והבגד סביר שיהיה מכוסה בחומרים שונים, יש לכבסו במכונה ללא כל בגד אחר, הכביסה היא רגילה, כלומר אבקה או נוזל, בחום של 65 מעלות צלזיוס. בייצור הבגד משתמשים בחומרים בעלי תכונות "מולדות", כלומר, הבדים נבנים מהבסיס עם התכונות שלהם, כך שאינם נשחקים בעת שימ
back-btn