קטגוריות מוצרים


קסדת בטיחות היא אביזר הכרחי עבור העובד בסוגי עבודות שונות.

קסדת בטיחות היא אביזר הכרחי לסוגי עבודות שונות כגון עבודה בגובה, חילוץ והצלה, בנייה, כרייה, טיפול בחומרי נפץ, קידוחי נפט, עבודה בתנאים קיצוניים ועוד. קסדת הבטיחות שומרת על ראשו של העובד ובטיחותו הכללית וחשוב שתהיה מותאמת לו ומהסוג הטוב ביותר. חשוב שהקסדה תהיה מותאמת לראש, נוחה, קלה ומיוצרת לתנאי העבודה המתאימים במסגרת הפונקציונאליות שלה. 

בעבודות שטח מסוגים שונים נדרשים ציודים ספציפיים עבור העבודות הללו, בכדי לשמור על הבטיחות המרבית של העובדים. 


חברת עמוס גזית מייצגת מגוון רחב של מוצרי איכות בתחום משקפי הבטיחות, שתוכננו במיוחד לצרכים של מניעת מפגעי עיניים ושמירה על העיניים תוך עבודה. לחברה משקפי בטיחות מסוגים שונים עבור אפליקציות מיוחדות, סיכונים תרמיים, סיכונים כימיקלים, מכאניים וכן משקפי מגן אופטיים.

ציוד מגן אישי

ציוד המגן האישי אותו נושא האדם שמבצע את העבודה חייב להיות מותאם למי שמשתמש בו, לסוג העבודה וכמובן, להיות באיכות הטובה ביותר, בכדי למנוע פגיעה בעובד.

חברת עמוס גזית מומחית להתאמת ציוד אישי ומספקת את הציוד האישי ברמה הגבוהה ביותר לסוגי עבודות שונות, בין אם מדובר בקסדת ראש, חליפת מגן, ציוד להגנה על העיניים, הראש, הידיים ועוד – ישנו מגוון רחב של ציודים אישיים לשמירה על ביטחון העובד בשטח עבור עבודה בגובה, עבודה עם חומרים מסוכנים, בטמפרטורות גבוהות ועוד.

ערכות החילוץ של חברת עמוס גזית, כחלק ממוצרי החילוץ וההצלה המתקדמים ביותר, מותאמות למצבי חילוץ שונים ואיכותן הגבוהה היא משמעותית ביותר במשימות קריטיות אלה.
לחטיבת הבטיחות של חברת עמוס גזית ערכות חילוץ שונות, שנבחרו בקפידה עבור כל סביבה ולתפקוד המתאים ביותר מבחינת שימוש, משקל, יכולות הרמה ופישוק, ניידות, עבודות קשות במיוחד ועודערכות החילוץ מתאימות לחילוץ קל, לקיבוע וייצוב אובייקטים, עבור פעולות פריצה, צוותי תגובה וחירום מפעליים, צוותי תגובה, צוותי כוננות, לפעולות חילוץ והצלה מסוגים שונים, ציוד סריקה וזיהוי לכודים  ועוד.
 

חברת עמוס גזית מייצגת בישראל את היצרן המוביל בעולם בתחום מתקני שטיפת עיניים ומשטפות עיניים

לחברת עמוס גזית מייבאת מגוון רחב של מתקני שטיפת עיניים ייחודיים וחדשניים שתוכננו במיוחד לצרכים של הסרת מפגעים מהעיניים בצורה מהירה ויעילה. בין המתקנים ישנם מתקנים מקובעים לקיר, ניידים או שמתחברים לברז, מתקנים בעלי פטנט זרימה ייחודי ליעילות מרבית, מתקנים המשמשים חדרי מיון, בעלי מסנני מזהמים ועוד. כאשר יש צורך במשטפת עיניים חשוב ביותר שהמתקן יהיה זמין, קל לתפעול וברמה הגבוהה ביותר, עבור הטיפול הטוב ביותר.
 

ביגוד מגן הוא הכרחי לעבודה בתנאים מסוכנים, להלן מספר חליפות מגן מסוגים שונים להגנה על העובד

עבודה בתנאים מסוכנים כגון עבודת כבאות ועבודה עם חומרים מסוכנים דורשת לבישת ביגוד מגן כדי להגן על העובד בצורה מרבית. עבודת כבאות כוללת בין היתר סכנות להבה וקרינת חום, עבודה עם חומרים מסוכנים כוללת מגע עם כימיקלים למיניהם, סכנת חדירת חלקיקים, עבודה עם גזים ועוד. ביגוד מגן הוא הכרחי ובעל חשיבות מכרעת בעבודות כבאות או עבודה עם חומרים מסוכנים ובתנאים מסוכנים אחרים, וישנן תקנות הנוגעות לבטיחות בעבודה הכוללות מספר חוקים החלים על העובד ועל המעביד בנוגע לנהלים, הדרכות, שימוש בציוד המתאים ואיכות הציוד האישי בזמן העבודה.

 

בטיחות מרבית בעבודה דורשת מילוי כל תקנות הבטיחות ועבודה עם הציוד המתאים. שימוש בציוד האישי המתאים הוא קריטי במצבים ברי סיכון, ואחד מהציודים הנדרשים בעבודות מסוימות הוא ציוד להגנת ראש, כגון כובע מגן וקסדת בטיחות.

 

ישנם מקצועות רבים אשר מוגדרים על פי חוק עבודה בגובה, כגון: עבודות בנייה, צבע, ניקיון חלונות, איטום קירות, התקנות ותיקונים מסוגים שונים, הצבות שלטים ועוד. גם האדם המנוסה ביותר במקצועו צריך לשמור על כל כללי הבטיחות ולעבוד עם הציוד המתאים כדי למנוע נפילה, בכל פעם שהוא מבצע עבודה בגובה. רב תאונות העבודה המדווחות בישראל הן תאונות שנגרמו כתוצאה מעבודה בגובה שלא הייתה בהן הקפדה על כללי הבטיחות.

חברת עמוס גזית מציעה ציוד חילוץ והצלה מהשורה הראשונה למשימות מצילות חיים

כאשר ניגשים למשימת חילוץ והצלה התנאים העומדים בפני המחלצים הם לעיתים קשים ומאתגרים ביותר, ולכן יש צורך לבצע את החילוץ בצורה המהירה, הבטוחה והמדויקת ביותר. ציוד החילוץ וההצלה בו משתמשים המחלצים צריך להיות ברמה הגבוהה ביותר. לחטיבת הבטיחות של חברת עמוס גזית ידע וניסיון רב, והיא אחראית משנת 1958 על שיווק ותמיכה של מוצרים טכנולוגיים מתקדמים בתחום הבטיחות בעבודה, ומייצגת מגוון רחב של מוצרי איכות בתחום ציוד חילוץ.לחטיבה צוות גדול ומיומן העובר הכשרה ממושכת וקפדנית, והחטיבה עובדת תוך הסתגלות מתמדת לידע חדש והתאמתו לתעשייה הישראלית במציאת פתרונות מעשיים.